خبرهای واریز یارانه

خبرهای واریز یارانه

خبرهای واریز یارانه

تبلیغات
تبلیغات
آخرین ارسال های انجمن
زمان دقیق واریز یارانه های نقدی آذر ماه سال هزار و سیصد و نود و پنج

یارانه آذر 95
هفتادمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه آذر ۱۳۹۵) ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۵ آذر ماه امسال واریز و قابل برداشت می شود. یارانه نقدی آذر ۹۵ صبح روز جمعه ۲۶ آذر ۹۵ قابل برداشت است.
این در حالی است شصت و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه آبان ۱۳۹۵) ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۶ آبان ماه واریز شد.

بقیه در ادامه


بازدید : 11 تاریخ : 23 / 09 / 1395 | نویسنده : admin | نظرات ()

سایت " های ناز" :سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: شصت و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی ساعت 24 چهارشنبه 26 آبان ماه واریز می شودو پنج شنبه ۲۷ آبان قابل برداشت می باشد.براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها مبلغ یارانه این مرحله نیز همانند ماه های گذشته برای هر نفر 455 هزار ریال است که به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود.

براساس آخرین آمار اعلام شده، بیش از 74 میلیون ایرانی یارانه نقدی دریافت می کنند.


بازدید : 5 تاریخ : 25 / 08 / 1395 | نویسنده : admin | نظرات ()

یارانه آبان 95 , یارانه آبان ماه 95 , واریز یارانه آبان 95 , زمان واریز یارانه آبان 95 , یارانه آبان , زمان دقیق واریز یارانه آبان ماه 95

واریز یارانه نقدی آبان ماه سال 1395

سایت " هــــای نــــــاز " دکتر محمدباقر نوبخت ، سخنگوی محترم دولت اعلام نمودند در سال جاری ، ۴۸ هزار میلیارد تومان درآمد را از محل هدفمندی یارانه ها پیش بینی کردیم که مصارف و منابع در سال ۱۳۹۵ نیز به همین صورت خواهد بود ضمن این که آهنگ کند حذف یارانه نقدی برای افرادی که نیازمند نیستند را ادامه خواهیم داد. سیاست دولت در حذف یارانه نقدی این است که یارانه افرادی که از دریافت حذف می شوند به خزانه واریز نگردد بلکه به شکل دیگری به خود آن ها برگردد که در این راستا می توان به اجرای طرح تحول سلامت اشاره کرد که ده درصد از منابع اجرای این طرح از اجرای طرح حذف یارانه نقدی صورت گرفت.

بقیه در ادامه


بازدید : 3 تاریخ : 29 / 07 / 1395 | نویسنده : admin | نظرات ()

یارانه مهر ماه سال 1395

یارانه مهر 95 , یارانه مهر ماه 95 , واریز یارانه مهر 95 , زمان واریز یارانه مهر 95 , زمان دقیق واریز یارانه مهر ماه 95

زمان واریز یارانه مهر ۹۵

بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی ، که به تایید شورای نگهبان رسید امسال دولت موظف است که خانوارهایی که سرپرست شان درآمد سالانه آنها بیش از ۳۵ میلیون تومان است باید از دریافت یارانه کنار گذاشته شوند؛ به عبارتی سرپرستان خانواری که درآمد متوسط ماهیانه آنها بیش از سه میلیون تومان است، جایی در بین یارانه بگیران ندارند.

دکتر محمدباقر نوبخت ، سخنگوی محترم دولت اعلام نمودند در سال جاری ، ۴۸ هزار میلیارد تومان درآمد را از محل هدفمندی یارانه ها پیش بینی کردیم که مصارف و منابع در سال ۱۳۹۵ نیز به همین صورت خواهد بود ضمن این که آهنگ کند حذف یارانه نقدی برای افرادی که نیازمند نیستند را ادامه خواهیم داد. سیاست دولت در حذف یارانه نقدی این است که یارانه افرادی که از دریافت حذف می شوند به خزانه واریز نگردد بلکه به شکل دیگری به خود آن ها برگردد که در این راستا می توان به اجرای طرح تحول سلامت اشاره کرد که ده درصد از منابع اجرای این طرح از اجرای طرح حذف یارانه نقدی صورت گرفت.

همچنین اکبر ایزدی مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها اعلام کرد : تاکنون توسط وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی یارانه سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر که به عنوان افراد غیر نیازمند تشخیص داده شدند از آمار یارانه بگیران حذف شده است که از این تعداد حدود ۸۷۰ هزار نفر به حذف یارانه خود اعتراض کردند که پس از بررسی یارانه حدود ۵۶۱ هزار نفر از معترضان دوباره برقرار شده است.

زمان دقیق واریز یارانه مهر ماه ۹۵

پیش بینی می شود شصت و هشتمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی، مربوط به مهر ماه ۹۵ ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۶ مهر ۹۵ که برای هر مشمول ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود.


یارانه مهر 95, زمان واریز یارانه مهر 95, زمان دقیق واریز یارانه مهر 95, تاریخ واریز یارانه مهر 95, زمان واریز یارانه مهر 1395, یارانه مهر 1395

بازدید : 39 تاریخ : 02 / 07 / 1395 | نویسنده : admin | نظرات ()

زمان دقیق واریز یارانه آذر ماه سال 1394

پس از حاشیه و گمانه زنی‌های فراوان در مورد واریز یارانه نقدی آذرماه 94، سازمان هدفمندی یارانه ها پس از سکوتی چند روزه، موعد برداشت یارانه ماه جاری را اعلام نمود .

مرحله یارانه نقدی مربوط به آذر ماه 94 سال‌جاری همانند ماه‌های گذشته به ازای هر نفر 45.500 تومان به حساب سرپرستان محترم خانوارها واریز می شود.

متن اطلاعیه‌ سازمان هدفمندی به شرح زیر است:

احتراما بدینوسیله به اطلاع مردم شریف ایران می رساند «پنجاه وهشتمین» مرحله یارانه نقدی مربوط به آذر ماه سال جاری همانند ماه های گذشته به ازای هر نفر 455/000 ریال ساعت 24:00 روز پنجشنبه مورخ 1394/09/26 به حساب سرپرستان محترم خانوار واریز خواهد شد.

یارانه نقدی آذرماه 94 صبح روز جمعه قابل برداشت خواهد بود .

بازدید : 19 تاریخ : 25 / 09 / 1394 | نویسنده : admin | نظرات ()

 

زمان دقیق واریز یارانه آبان ماه 1394 در ادامه مطلب

بقیه در ادامه مطلب 

 ادامه مطلب


بازدید : 65 تاریخ : 06 / 08 / 1394 | نویسنده : admin | نظرات ()
یک مقام آگاه برخی جزئیات حذف یارانه‌ بگیران غیرنیازمند و شاخص‌ های این حذف را شامل خودروی بالای ۸۰ میلیون تومانی و حقوق بالای سه میلیون تومان دانست.
این مقام آگاه با اشاره به حذف غیر نیازمندان در راستای اجرای قانون بودجه سال جاری کشور اظهار داشت: برنامه ریزی شده تا در صورت امکان، حدود شش میلیون نفر غیر نیازمند تا پایان سال از جمع یارانه بگیران حذف شوند.وی با تأکید بر اینکه مسئولان تمام تلاش خود را برای حذف دقیق افراد انجام خواهند داد، گفت:‌ کار حذف غیر نیازمندان واقعی با زحمت در حال انجام است، اما این موضوع خطا نیز دارد و به همین علت سامانه یارانه ۱۰ برای آن طراحی شد.

برای خواندن متن کامل خبر به ادامه مطلب بروید

 ادامه مطلب


بازدید : 31 تاریخ : 01 / 07 / 1394 | نویسنده : admin | نظرات ()

 

یارانه مهر 94 زمان واریز یارانه مهر ماه 94 زمان و تاریخ و مبلغ دقیق واریز یارانه مهر 94 روز 22 مهر 94 مهر  ۹۴

بقیه در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

بازدید : 195 تاریخ : 26 / 05 / 1394 | نویسنده : admin | نظرات ()

 

خبرگزاری فارس: یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی شنبه ۲۲ شهریور واریز می‌شود

چهل و دومین یارانه نقدی(شهریورماه ۹۳) روز شنبه ۲۲ شهریور به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.


 

به گزارش خبرگزاری فارس،محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت گفت:

 

بقیه مطلب در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

بازدید : 49 تاریخ : 24 / 05 / 1394 | نویسنده : admin | نظرات ()

 

بد سرپرست بودن:

طبق دستورالعمل ماده 9 آیین نامه اجرائی ماده 7 قانون هدفمند کردن یارانه ها در صورت اعتیاد سرپرست خانوار به مواد مخدر, محجور بودن, زندانی بودن, فوت یا مفقود یا مجنون شدن , عدم حضور سرپرست در محل زندگی (زندگی در خارج کشور) و عدم صلاحیت سرپرست خانوار, چنانچه خانوار مزبور در بازه زمانی 20 الی 31 فروردین ماه سال جاری در طرح ثبت نام مجدد در سامانه رفاهی شرکت نموده باشند, متقاضی  واجد شرایط میتواند جهت تغییر سرپرست خانوار فعلی با ارائه مدارک هویتی و سایر مستندات لازم به فرمانداری محل سکونت خود مراجعه نمایند...

 

بقیه مطلب در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

 


بازدید : 39 تاریخ : 24 / 05 / 1394 | نویسنده : admin | نظرات ()
 
زمان واریز یارانه مرداد ۹۴

سازمان هدفمند سازی یارانه ها اعلام کرد: پنجاه و چهارمین مرحله از واریز یارانه نقدی مربوط به مرداد سال جاری ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۶ مردادماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

 

بقیه مطلب در ادامه مطلب

بقیه در ادامه


بازدید : 75 تاریخ : 24 / 05 / 1394 | نویسنده : admin | نظرات ()

زمان واریز یارانه خرداد 94

پيش بيني مي شود یارانه مربوط به خرداد 1394 روز شنبه 23 خرداد ۹۴ ساعت ۲۴ واریز و قابل برداشت می‌شود.

یادآور می شود، یارانه خرداد 1394 همانند ماه های گذشته 45 هزار و 500 تومان به ازای هر نفر است.

همچنین طی 2ماه گذشته یارانه هزاران نفر از افراد پردرآمد حذف گردید که شایعاتی مبنی بر ادامه حذف یارانه افراد پردرآمد در این ماه و ماه های آتی وجود دارد.

خبر فوری در مورد پرداخت یارانه های خرداد در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

 


بازدید : 77 تاریخ : 23 / 03 / 1394 | نویسنده : admin | نظرات ()
تبلیغات
اطلاعات کاربری

عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع
آمار سایت
آمار مطالب
کل مطالب : 1107
کل نظرات : 167
آمار کاربران
افراد آنلاین : 7
تعداد اعضا : 1478

کاربران آنلاین

آمار بازدید
بازدید امروز : 1,285
باردید دیروز : 1,280
گوگل امروز : 155
گوگل دیروز : 250
بازدید هفته : 3,818
بازدید ماه : 32,269
بازدید سال : 32,269
بازدید کلی : 627,340
آرشیو
  • 1395
  • 1394
  • 1393
  • جستجو

    ابزار هدایت به بالای صفحه