بازی های آنلاین اینترنتی

بازی فکری سودوکو
تعداد بازديد : 422

 بازی سودوکوبازی فکری بسیار مفید سودوکو یک بازی ژاپنی و به معنی اعداد غیر تکراری می باشد و مفید ترین بازی فکری برای ذهن است که مغز ما را در ریاضی تقویت کرده و تفکر را برای ما آسان می کند.
در هر مربع ۳در۳ نباید عدد تکراری وجود داشته باشد. هم چنین در هر سطر یا ستون مربع ۹ در ۹ نیز نباید عدد تکراری گذاشته شود.

بازی در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

بازی آنلاین استراتژیک فیل جنگی
تعداد بازديد : 326

فیل جنگیفیل جنگی یک بازی آنلاین استراتژیک است که در آن باید یک فیل جنگی را کنترل کنید.
امکانات جالب فیل نظیر تیراندازی و جنگیدن با پیاده نظام ها و همچنین خرید تجهیزات جدید با کسب امتیاز، به جذابیت این بازی آنلاین افزوده است.
هم اکنون تجربه کنید… با کلید های چپ و راست حرکت کنید.
با کلید جهت پایین، بایستید.
و با A-S-D-F-G-H-J از مهارت ها استفاده کنید.
لذت ببرید.

بازی در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

بازی آنلاین لجن یک پا
تعداد بازديد : 345

لجن یک پابازی لجن یک پا، یک بازی آنلاین مرحله ای است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند. در این بازی با لجنی روبه رو می شوید که به گوی ها می چسبد. شما باید از هم ی گوی ها رد شوید تا مرحله را به پایان برسانید.مرحله های سخت و دشوار در انتظار شما هستند… با موس، لجن را پرتاب کنید.

 

 

بازی در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

بازی آنلاین فکری نقطه ها
تعداد بازديد : 333

فکری 2این یک بازی فکری هست

پس شما باید نقطه ها رو طوری قرار بدین که سهم نقطه های شما بیشتر باشه...

 

 

بازی در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

 

بازی آنلاین راننده توربو
تعداد بازديد : 314

راننده توربودر این بازی آنلاین ماشین سواری به ۲ صورت تمرینی و رقابتی می توانید به رانندگی بپردازید. در طول مسیر امتیاز هایی وجود دارند که باید آن ها را جمع کنید. مراقب امتیاز های منفی باشید زیرا در صورت گرفتن آن ها از امتیاز شما کسر خواهد شد. هم چنین نیتروژن های موجود در مسیر را بگیرید تا سرعتتان زیاد شود.

 

 

بازی در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

بازی آنلاین تک تیرانداز حرفه ای
تعداد بازديد : 337

تک تیرانداز قاتلبازی تیراندازی و مخفی کاری بسیار زیبا که در آن شما نقش یک تیرا نداز را به عهد دارید . در این بازی شما باید به وسیله ی اسلحه فرد خاصی را از بین ببرید. برای این کار از موس استفاده کنید.

 

 

بازی در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

 

بازی آنلاین نبرد با زامبی ها
تعداد بازديد : 334

نبرد با زامبی ها 2نبرد با زامبی ها ۲، بازی آنلاین رانندگی است که در آن باید تا جایی که می توانید زامبی ها را بکشید، ماشین خود را ارتقا بدهید و ماشین جدید بخرید. این بازی زیبا را از دست ندهید. با کلید های A-W-D ماشین خود را کنترل کنید.
با ctrl یا x نیز می توانید از موتور جت استفاده کنید.
لذت ببرید.

 

بازی در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

 

بازی آنلاین مشهور طناب را پاره کن
تعداد بازديد : 407

cut the ropeبازی آنلاین فکری بسیار مشهور “طناب را پاره کن” که در آن باید با یک برنامه ریزی خاص عمل کنید تا مراحل را پشت سر بگذارد.این بازی امروزه به یکی از مشهور ترین بازی های اندروید تبدیل شده است که ما برای شما نسخه ی فلش آن را آاده کرده ایم
لذت ببرید طناب ها را طوری پاره کنید که شکلات با ستاره ها برخورد کند و در نهایت وارد دهان موجود سبز شود.البته وارد شدن شکلات به دهان موجود سبز برای ورد به مرحله ی بعدی کافیست.

بازی در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

بازی آنلاین عصر جنگ
تعداد بازديد : 372

عصر جنگبازی آنلاین بسیار زیبا و محبوبی که در سبک استراتژیک است و برای طرفداران بازی های جنگ های صلیبی وعصر امپراطوری جذاب خواهد بود.
هنگامی که این بازی را انجام می دهید احساس می کنید که در محیط یک بازی کامپیوتری حجیم استراتژیک هستید اما این بازی آنلاین فقط سه مگابایت حجم دارد.
جذاب ترین ویژگی آن که این بازی را محبوب کرده پیشرفت ارتش شما طی مرور زمان است که از زمان انسان های نخستین آغاز شده و تا جنگ های فضایی اداده می یابد
پیشنهاد می کنیم این بازی فلش زیبا و محبوب را از دست ندهید این بازی استراتژیک را با تفکر و دقت بازی کنید و با موس سربازان و نیروهای ارتش خود را تربیت و تقویت کنید و با پیشرفت دادن سلاح عای خود از رقیب پیشی بگیرید.
ازاین بازی استراتژیک و زیبا لذت ببرید.

بازی در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

 

بازی آنلاین موشک کنترل شونده
تعداد بازديد : 368

موشک کنترل شوندهموشک کنترل شونده بازی آنلاین مرحله ای است که در آن باید موشک را پس از پرتاب، کنترل کنید و اهداف را نابود کنید. اضافه شدن موانع جدید در هر مرحله، هیجان بازی را دوچندان می کند. هم اکنون امتحان کنید… با کلیک کردن روی پرتاب کننده، موشک پرتاب می شود. با موس موشک را کنترل کنید و اهداف را نابود کنید. لذت ببرید.

 

 

بازی در ادامه مطلب

بقیه در ادامه

 

هدايت به بالاي صفحه