پروتکل های |24 گانه یهود صهیونیسم|+دانلود کتاب

پروتکل های 24 گانه صهیونیسم
تعداد بازديد : 419

سایت " هــای نـــاز ": در تاريخ 1897 ميلادي پس از آن كه محل اجلاس نخستين كنگره ی يهود در شهر بال سوئيس طعمه ی حريق گشت، اسنادي به دست پليس تزاري افتاد كه بعدها به پروتكل هاي 24گانه ی يهود معروف شدند.

پروتکل های یهویدیتاين اسناد در حقيقت عهدنامه هايي بود كه راه آينده ی صهيونيست ها را به منظور سلطه بر جهان ترسيم مي كردند. اين پروتكل هاي 24 گانه كه در واقع اصول سياست صهيونيسم و نوع نگرش آنان به جوامع انساني را نشان مي دهد، حتي سال ها پيش از تأسيس رژيم صهيونيستي در سرزمين فلسطين گوياي دسيسه هاي شيطاني آنها بر ضد جهان بشريت است:


پروتكل اول:

حق با زور است. آزادي ايده اي بيش نيست. الفباي سياست عبارت است از: اختلافات حزبي، استبداد مطلق در حكومت، رواج مشروبات الكلي، كهنه پرستي و تباهي اصول و قواعد.

 

پروتكل دوم:

شالوده هاي تفرق يهود: جنگ هاي اقتصادي، حكومت هاي ظاهري و مشاوران مخفي مانند دولت آمريكا.

 

پروتكل سوم:

افعي، نماد يهود كه مفهوم آن عبارت است از: اختلال در معيارهاي شرعي و قانوني كشورها، ترور و وحشت در كاخ ها و حكومت ها، حمايت از پارلمان ها و سخنرانان و نويسندگان پرحرف و كم كار، سو ءاستفاده از قدرت، بردگي اقتصادي، تاجگذاري و حكومت پادشاهان حاكم (يهود) بر سراسر جهان.

 

پروتكل چهارم:

مراحل مختلف يك حكومت جمهوري از ديد يهود: آزاديخواهي توسط عوامل يهود، رقابت اقتصادي بين المللي، نقش سفته بازي ها و زرپرستي كه نتيجه ی آن را در پروتكل پنجم مي بينيم.

 

پروتكل پنجم:

راه هاي ايجاد يك حكومت مركزي مقتدر يهودي: گرفتن زمام قدرت با حربه ی آزاديخواهي، تأثير فراوان انتقاد و عيب جويي در تخريب و ويرانگري انديشه ها به وسيله ی فن مخرّب سخنوري.

 

پروتكل ششم:

انحصار و وابستگي ثروت كشورها و بيرون آوردن ثروت هاي مستغلاتي (زمين) از دست دولت ها، تجارت صنعت و بورس بازي، رواج عياشي و تجمل پرستي، افزايش دستمزدهاي كارگري و گران كردن مايحتاج عمومي و ترويج عوامل هرج و مرج و ميگساري.

پروتكل هفتم:

مسلح شدن يهود جهت دفاع و حملات شديد، سركوب قيام ها توسط عوامل، برافروختن جنگ هاي محدود و منطقه اي يا جهانگير، رازداري رمز موفقيت سياست ما (يهود)، استفاده از مطبوعات و افكار عمومي، استفاده از قدرت هاي عواملي مانند آمريكا، چين، ژاپن و دولت هاي ديگر.

 

پروتكل هشتم:

به كارگيري حقوق قانوني بصورت مبهم و گمراه كننده توسط دستياراني از مركز صهيونيست در مدارس و در ميان فارغ التحصيلان سطح بالاي علمي، اقتصاددان ها و ميليونرها، صاحبان پست هاي بزرگ و حساس در حكومت ها.

 

پروتكل نهم:

پياده كردن اصول آزاديخواهي آن طور كه ما در تعليمات خود به ملت ها مي آموزيم، از بين بردن مفهوم و انديشه ی يهودستيزي با استفاده از ابزار ديكتاتوري، ترور و وحشت توسط خدمتگزاران ما، ايجاد فرضيه هاي دروغ و به راه انداختن جنبش هاي سرّي و لانه هاي مخفي با استفاده از شور جوانان ناآگاه.

 

پروتكل دهم:

نماي بيروني صحنه ی سياسي يهود: وعده هاي تو خالي انقلاب و آزادي، از بين بردن اعتماد به نفس توسط رهبران دست نشانده و منتشر كردن ميكروب بيماري هاي اخلاقي و زشتي هاي آزاديخواهي.

 

پروتكل يازدهم:

برنامه هاي قانون اساسي جديد در حكومت ها و انقلاب هاي نوين توسط عوامل ما، نماي بيروني آزادي در حكومت ها است.

 

پروتكل دوازدهم:

تسلط بر مطبوعات و بنگاه هاي خبرگزاري، ترقي در قاموس يهود، همبستگي در مطبوعات به صورت زنجيره اي، دامن زدن به خواست هاي مردم در اطراف شهرها وروستاها و افشاي خطاي حكومت ها.

 

پروتكل سيزدهم:

نياز به مسائل سياسي و صنعتي و تفريحات و سرگرمي ها مانند نياز انسان به نان روزانه است.

 

پروتكل چهاردهم:

يهوديت دين آينده: شكل هاي آينده ی بردگي در قالب دين پوشيده و ناشناخته خواهد بود.

 

پروتكل پانزدهم:

قيام يهود كودتايي كه جهان آينده را فراخواهد گرفت، اعدام سرنوشت آزاديخواهان و حتي دست نشانده هاي ما، يهود مظهر پدر در حكومت هاي جهان، پادشاه اسرائيل همان پدر جهان است.

 

پروتكل شانزدهم:

از بين بردن و عقيم كردن برنامه هاي آموزشي دانشگاه ها، جايگزين كردن تعاليم و راهبردهاي ما بوسيله ی قدرت تبليغ در مراكز علمي، حذف آموزش آزاد به منظور فراري دادن نظريات نوين (استقلال فكر.)

 

پروتكل هفدهم:

وكالت قضايي تنها از آن ماست كه با نفوذ روحانيون دست نشانده به نام آزادي وجدان با از ميان برداشتن حكومت پاپ و جايگزين كردن پادشاهي يهود در مبارزه با كليساي فعلي انجام مي شود.

 

پروتكل هجدهم:

انديشه ی تدابير دفاعي مخفي، زير نظر داشتن توطئه ها از داخل و خارج، تدابير دفاع علني با به دست آوردن ابزار جنگي هرچند مخالف جهان باشد، ايجاد گارد مخفي پيرامون پادشاه يهود، از بين بردن صبغه ی مذهبي حكومت ها بر دين يهود، دستگيري، زندان و اعمال فشار با كمترين شبهه.

 

پروتكل نوزدهم:

انديشه حق ملت ها در ارائه ی شكايات و پيشنهادها در جامعه كه همان آشوب سياسي در حكومت ها است.

 

پروتكل بيستم:

برنامه ی مالي يهود: ماليات تصاعدي، خزانه داري كل و اسناد وام با بهره، كاهش سطح دستمزدهاي كارگري، وام هاي دولتي و انتشار اوراق با ربح درصدي (ربا).


پروتكل بيست و يكم:

قرضه ی داخلي، ديون و ماليات ها، تبديل ديون به ديون تلفيقي، ورشكستگي بانك هاي پس انداز و درآمد (قرض الحسنه)، حذف ارزش هاي صنعتي.

 

پروتكل بيست و دوم:

اسراري كه در آينده معلوم خواهد شد، با عمل به پروتكل بيست و يكم، بدهي هاي دولت ها و شالوده ی آينده خوب براي ما به شمار مي روند.

 

پروتكل بيست وسوم:

بيكاري صنعتگران، از بين بردن ممنوعيت باجگيري و مشروبات الكلي براي از بين بردن جوامع و اديان پيشين غير يهود و احياي برگزيده ی خداوند كه همان حكومت يهوديت است.

 

پروتكل بيست و چهارم:

تلاش ما در تثبيت و تقويت سلاله ی پادشاه داوود كه به يهود ختم مي شود، تربيت و آماده كردن پادشاه براي حكومت و تخت و كنار زدن وارثان غير شايسته هرچند از تبار داوودي باشند. فقط پادشاه و دستياران سه گانه ی او حاكمان جهان و تعيين گر سرنوشت امت يهود هستند، در واقع تلاش ما بر آن است تا پادشاه يهود را از هر عيبي مبرّا داريم.

 

 

دریافت فایل کتاب pdf

بخش نظرات اين مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

هدايت به بالاي صفحه