حوادث تهران حوادث و شهرستانها حوادث ناموسی حوادث عجیب

قصاص قاتل ملیکای 5 ساله
تعداد بازديد : 1551

قصاص قاتل ملیکای 5 ساله

 سایت "های ناز" به نقل از "جام جم آنلاین" ، احمد خسروی وفا رئیس کل دادگستری استان اصفهان در تشریح آخرین جزئیات پرونده قاتل ملیکا گفت: متهم از جهت قتل به قصاص و از جهت تجاوز به عنف نسبت به فرد دیگری به اعدام محکوم شده است.

این مقام قضایی در استان اصفهان در ادامه عنوان کرد: متهم به قتل همچنین به جهت ادم ربایی نسبت به ملیکا، خواهر و برادرش به بیست سال حبس، کودک آزاری ملیکا به یکسال حبس و حبس غیرقانونی این دختربچه به چهارسال حبس محکوم شد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان تصریح کرد: این رای در دادگاه کیفری یک استان اصفهان صادرشده و قابل تجدید نظر خواهی از سوی محکوم علیه است.

گفتنی است، پیش از این رئیس کل دادگستری استان اصفهان اظهارکرده است که ملیکا قربانی معامله مواد مخدر شده و ۵ نفر در این رابطه دستگیر و بازداشت موقت شده اند.


نويسنده :
موضوع: حوادث ,
تاريخ انتشار : 24 / 08 / 1397 ساعت:

تصادف آدم ربایان را ناکام گذاشت!
تعداد بازديد : 459

تصادف آدم ربایان را ناکام گذاشت!

سایت های ناز : حوادث نقشه چهار مرد برای ربودن راننده پراید، با تصادف متهمان با خودرویی و رها کردن گروگان ناکام ماند.

سایت های ناز به گزارش جام‌جم، چندی پیش مردی در تماس با پلیس تهران از ناکامی چهار مرد در ربودن او خبر داد. در ادامه ماموران سراغ این مرد در محله فدائیان اسلام رفتند. آنها با حضور در آنجا با مردی روبه‌رو شدند که داخل خودروی پراید به دستانش دستبند زده شده بود. خودرو پس از تصادف در خیابان متوقف شده بود.

ماموران دستبند او را باز کردند و مرد جوان برای تحقیقات به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران منتقل شد......

ادامه مطلب
نويسنده :
موضوع: حوادث ,
تاريخ انتشار : 01 / 08 / 1396 ساعت:

هدايت به بالاي صفحه